Zaposlitev

V podjetju LOMM d.o.o. ustvarjamo in proizvajamo visoko-kakovostno obutev. Naš cilj je nenehen razvoj, upoštevanje trendov ter ohranjanje dolgoročnega zadovoljstva naših strak

ŠIVILJA m/ž

Zaradi povečanega obsega dela iščemo nove sodelavce/ke, s pomočjo katerih bomo delili strast do izdelave obutve:

VAŠE NALOGE BODO:

  • - šivanje po fazah
    - čiščenje in pakiranje izdelkov
    - priprava in uporaba različnih šivalnih strojev
    - Čiščenje in urejanje del. mesta

PRIČAKUJEMO:

  • - Zaželene so izkušnje z delom v šiviljstvu
    - Znanje slovenskega jezika
    - Ročne spretnosti
    - Sposobnost dela v timu
    - Motiviranost za delo, resnost, odgovornost

NUDIMO:

  • Odlično plačilo,  primerno vašim kompetencam in ambicioznim načrtom nadaljnjega razvoja
  • Delo v eni izmeni v prijetnem timskem okolju.
  • Poskrbimo za dobre delovne pogoje, ki omogočajo produktivnost in dobro počutje.
  • Delo v dinamičnem in strokovno usmerjenem kolektivu, kjer se cenijo tvoje veščine in prispevek.
  • Prijeten kolektiv, ki temelji na sodelovanju in medsebojni podpori.
  • Zaposlitev za določen čas z možnost podaljšanja
  • Takojšnji pričetek dela.
  • Lokacija dela: Zalog pri Cerkljah 77, 4207 Cerklje

·         Zakaj se pridružiti ekipi LOMM?

V našem podjetju vlada dobra energija in sodelovanje med zaposlenimi. Cenimo prispevek vsakega posameznika in spodbujamo timsko delo. Verjamemo, da je prijetno delovno okolje ključno za motivacijo in kreativnost. Zagotavljamo ti možnosti za pridobivanje novih znanj.

Vse motivirane kandidate, ki se prepoznate v zgornjem opisu in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta, vabimo, da pošljete svoje prijave na zaposlitev@lomm.si